🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Dripping Oil Shell Earrings Vacation Style Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Dripping Oil Shell Earrings Vacation Style Jewelry
| Attribute 1 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Shell Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Select Color
From $0.66
Original: $1.88
-65%Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Dripping Oil Shell Earrings Vacation Style Jewelry—
$1.88
$0.66More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Dripping Oil Shell Earrings Vacation Style Jewelry
| Attribute 1 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Shell Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Oil Dripping Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Shell Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























