
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings Set With Zirconia In Plants Flowers Style
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings Set With Zirconia In Plants Flowers Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Zircon Earrings Jewelry Set Stainless Steel Earrings Gold Earrings Gold Earrings Plain Hoop Earrings |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $3.64
-65%$3.64
$1.27More Images









Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings Set With Zirconia In Plants Flowers Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Zircon Earrings Jewelry Set Stainless Steel Earrings Gold Earrings Gold Earrings Plain Hoop Earrings |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Zircon Earrings Jewelry Set Stainless Steel Earrings Gold Earrings Gold Earrings Plain Hoop Earrings |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 15g |























