
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings With Freshwater Pearl 18K Gold Plated
| 1 | Earrings With A Sense Of Light Luxury And High-End |
|---|---|
| 2 | Earrings With Exaggerated High-End Feel |
| 3 | Zircon Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings With Freshwater Pearl 18K Gold Plated
| 1 | Earrings With A Sense Of Light Luxury And High-End |
|---|---|
| 2 | Earrings With Exaggerated High-End Feel |
| 3 | Zircon Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings With A Sense Of Light Luxury And High-End |
|---|---|
| 2 | Earrings With Exaggerated High-End Feel |
| 3 | Zircon Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























