
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Beaded Spiral Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 67g |
More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Beaded Spiral Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 67g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 67g |























