
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























