
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Cut Out Ball And Flower Earrings Niche Design
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Cut Out Ball And Flower Earrings Niche Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.66
-65%$5.66
$1.98More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Cut Out Ball And Flower Earrings Niche Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |























