
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images











Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |























