
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Fashion Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Fashion Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























