
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace In Gold And Silver Color Matching
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace In Gold And Silver Color Matching
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Original: $7.08
-65%$7.08
$2.48More Images




Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace In Gold And Silver Color Matching
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |























