
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Pleated Irregular Earrings Light Luxury High End Fashion
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Pleated Irregular Earrings Light Luxury High End Fashion
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Irregular Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Pleated Irregular Earrings Light Luxury High End Fashion
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Irregular Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Irregular Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























