🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Ring
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Select color
Select Spec
From $1.17
Original: $3.34
-65%Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Ring—
$3.34
$1.17More Images









Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Ring
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























