
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Zircon Buckle Earrings Classic Casual Style
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Zircon Buckle Earrings Classic Casual Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.80
-65%$5.80
$2.03More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Zircon Buckle Earrings Classic Casual Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 50g |























