
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Glued Shell Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Glue |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Original: $4.31
-65%$4.31
$1.51More Images










Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Glued Shell Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Glue |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Glue |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |























