
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Electroplated 18K Gold Ins Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplated 18K Gold |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $2.96
-65%$2.96
$1.04More Images









Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Electroplated 18K Gold Ins Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplated 18K Gold |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplated 18K Gold |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























