
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Electroplated With Real Gold Inlaid With Zircon Light Luxury Hand Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Electroplated With Real Gold Inlaid With Zircon Light Luxury Hand Jewelry
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images
















Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Electroplated With Real Gold Inlaid With Zircon Light Luxury Hand Jewelry
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























