
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Set With Green Zirconia Light Luxury And Highend Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Set With Green Zirconia Light Luxury And Highend Jewelry
| Gender | Zirconia Inlaid Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Zirconia Inlaid Ring |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images
















Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring Set With Green Zirconia Light Luxury And Highend Jewelry
| Gender | Zirconia Inlaid Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Zirconia Inlaid Ring |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Zirconia Inlaid Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Zirconia Inlaid Ring |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |























