
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |























