
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Stamped Sun Turbine Necklace Light Luxury Minimalist Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Stamped Sun Turbine Necklace Light Luxury Minimalist Jewelry
| Attribute 1 | Sun Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Turbine Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 1g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Stamped Sun Turbine Necklace Light Luxury Minimalist Jewelry
| Attribute 1 | Sun Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Turbine Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Sun Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Turbine Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 1g |























