
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Threelayer Line Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Three-Layer Line Earrings |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Threelayer Line Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Three-Layer Line Earrings |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Three-Layer Line Earrings |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |























