
Wholesale Women's Geometric Stamped Stainless Steel Fanshaped Earrings Jewelry
| Attribute 1 | Fan Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 27g |
More Images





Wholesale Women's Geometric Stamped Stainless Steel Fanshaped Earrings Jewelry
| Attribute 1 | Fan Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Fan Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 27g |























