
Wholesale Women's Geometric Starfish Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Stainless Steel With Electroplating Process
Wholesale Women's Geometric Starfish Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Stainless Steel With Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images






Wholesale Women's Geometric Starfish Pendant Necklace Made Of Titanium Steel And Stainless Steel With Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |























