🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Geometric Starshaped Moon Pendant Stainless Steel 18K Electroplated Necklace
Wholesale Women's Geometric Starshaped Moon Pendant Stainless Steel 18K Electroplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Select Color
Select Spec
From $0.99
Original: $2.84
-65%Wholesale Women's Geometric Starshaped Moon Pendant Stainless Steel 18K Electroplated Necklace—
$2.84
$0.99More Images







Wholesale Women's Geometric Starshaped Moon Pendant Stainless Steel 18K Electroplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























