
Wholesale Women's Geometric Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images






Wholesale Women's Geometric Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 50g |























