
Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Rice Bead Chain Necklace
| Chain Style | Rice Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 1g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images






Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Rice Bead Chain Necklace
| Chain Style | Rice Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rice Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 1g |























