
Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Ring
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ring |
| Style | Ins Style |
| Weight | 5g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images






























































Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Ring
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ring |
| Style | Ins Style |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ring |
| Style | Ins Style |
| Weight | 5g |























