
Wholesale Women's Geometric Water Drop Zircon Double Ring Titanium Steel Electroplated Jewelry Accessories
Wholesale Women's Geometric Water Drop Zircon Double Ring Titanium Steel Electroplated Jewelry Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style |
| Weight | 10g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images






Wholesale Women's Geometric Water Drop Zircon Double Ring Titanium Steel Electroplated Jewelry Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style |
| Weight | 10g |























