
Wholesale Women's Geometric Zircon Pendant Necklace With Stainless Steel O Word Chain Ancient Style Electroplated Design
Wholesale Women's Geometric Zircon Pendant Necklace With Stainless Steel O Word Chain Ancient Style Electroplated Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $6.05
-65%$6.05
$2.12More Images





Wholesale Women's Geometric Zircon Pendant Necklace With Stainless Steel O Word Chain Ancient Style Electroplated Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |























