
Wholesale Women's Gold Plated Copper And Zircon Fourleaf Clover Pendant Necklace With O Word Chain Light Luxury Style
Wholesale Women's Gold Plated Copper And Zircon Fourleaf Clover Pendant Necklace With O Word Chain Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Leaves |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Wholesale Women's Gold Plated Copper And Zircon Fourleaf Clover Pendant Necklace With O Word Chain Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Leaves |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Leaves |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























