
Wholesale Women's Gold Plated Geometric Cross Necklace With Green Zircon Inlay In Copper And Titanium Steel
Wholesale Women's Gold Plated Geometric Cross Necklace With Green Zircon Inlay In Copper And Titanium Steel
| 446 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Women's Gold Plated Geometric Cross Necklace With Green Zircon Inlay In Copper And Titanium Steel
| 446 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 446 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























