
Wholesale Women's Gold Plated Geometric Stainless Steel Cross Chain Jewelry Necklace And Bracelet
Wholesale Women's Gold Plated Geometric Stainless Steel Cross Chain Jewelry Necklace And Bracelet
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images





Wholesale Women's Gold Plated Geometric Stainless Steel Cross Chain Jewelry Necklace And Bracelet
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |























