
Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Flower And Pentagram Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Round Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Creamy Sweet Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images




Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Flower And Pentagram Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Round Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Creamy Sweet Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Round Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Creamy Sweet Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























