
Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Geometric Figaro Chain Pendant Necklace In Ins Minimalist Style
Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Geometric Figaro Chain Pendant Necklace In Ins Minimalist Style
| Chain Style | Figaro Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images





Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Geometric Figaro Chain Pendant Necklace In Ins Minimalist Style
| Chain Style | Figaro Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Figaro Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |























