
Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Ocean Cartoon Oil Drop Fish And Chili Pendant Necklace With Round Spring Buckle And Cross Chain
Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Ocean Cartoon Oil Drop Fish And Chili Pendant Necklace With Round Spring Buckle And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 12g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images




Wholesale Women's Gold Plated Stainless Steel Ocean Cartoon Oil Drop Fish And Chili Pendant Necklace With Round Spring Buckle And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 12g |























