
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Floral Geometric Pendant Necklace With Flat Cross Chain
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Floral Geometric Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images





Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Floral Geometric Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























