
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Geometric Ring Retro Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 14g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images







Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Geometric Ring Retro Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 14g |























