
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Heart Shape And Flower Pattern Hollow Pendant Necklace With Cross Chain
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Heart Shape And Flower Pattern Hollow Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images













Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Heart Shape And Flower Pattern Hollow Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























