
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Jewelry Set With Cross Crown Roman Numerals Pattern O Word Chain
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Jewelry Set With Cross Crown Roman Numerals Pattern O Word Chain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 55g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images






Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Jewelry Set With Cross Crown Roman Numerals Pattern O Word Chain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 55g |























