
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Oval Flower Ring Retro Light Luxury Elegant Style
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Oval Flower Ring Retro Light Luxury Elegant Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Ancient Style,Plants And Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images



Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Oval Flower Ring Retro Light Luxury Elegant Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Ancient Style,Plants And Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Ancient Style,Plants And Flowers |
| Weight | 10g |























