
Wholesale Women's Handmade Geometric Stainless Steel Rubber Bead Clavicle Necklace With 18K Real Gold Texture Plating
Wholesale Women's Handmade Geometric Stainless Steel Rubber Bead Clavicle Necklace With 18K Real Gold Texture Plating
| 2 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 3 | Necklace Customization |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $5.69
-65%$5.69
$1.99More Images














Wholesale Women's Handmade Geometric Stainless Steel Rubber Bead Clavicle Necklace With 18K Real Gold Texture Plating
| 2 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 3 | Necklace Customization |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 2 | Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 3 | Necklace Customization |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























