
Wholesale Women's Heart Shape Cross Vajra Clavicle Necklace With Copper Zircon Pendant Gold Plated In Vacuum Furnace 18K O Word Chain Light Luxury Style
Wholesale Women's Heart Shape Cross Vajra Clavicle Necklace With Copper Zircon Pendant Gold Plated In Vacuum Furnace 18K O Word Chain Light Luxury Style
| 463 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images




Wholesale Women's Heart Shape Cross Vajra Clavicle Necklace With Copper Zircon Pendant Gold Plated In Vacuum Furnace 18K O Word Chain Light Luxury Style
| 463 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 463 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























