
Wholesale Women's Heart Shape Geometric Stainless Steel Diamondencrusted Zircon Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Heart Shape Geometric Stainless Steel Diamondencrusted Zircon Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $3.72
-65%$3.72
$1.30More Images








Wholesale Women's Heart Shape Geometric Stainless Steel Diamondencrusted Zircon Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























