
Wholesale Women's Heart Shaped Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Diamondencrusted Earrings
Wholesale Women's Heart Shaped Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Diamondencrusted Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
More Images
















Wholesale Women's Heart Shaped Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Diamondencrusted Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























