
Wholesale Women's Heartshaped Printed Stainless Steel Rope Chain Goldplated Pendant Necklace
Wholesale Women's Heartshaped Printed Stainless Steel Rope Chain Goldplated Pendant Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images




Wholesale Women's Heartshaped Printed Stainless Steel Rope Chain Goldplated Pendant Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























