
Wholesale Women's Highend Fourleaf Clover Tassel Earrings Titanium Steel Stainless Steel Ear Needle Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Jewelry Accessories
Wholesale Women's Highend Fourleaf Clover Tassel Earrings Titanium Steel Stainless Steel Ear Needle Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Jewelry Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Original: $3.96
-65%$3.96
$1.39More Images






Wholesale Women's Highend Fourleaf Clover Tassel Earrings Titanium Steel Stainless Steel Ear Needle Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Jewelry Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























