
Wholesale Women's Highend Geometric Stainless Steel Electroplated Drop Earrings
| Attribute 1 | Water Drop Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Wholesale Women's Highend Geometric Stainless Steel Electroplated Drop Earrings
| Attribute 1 | Water Drop Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Water Drop Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























