
Wholesale Women's Highend Heart Shape Flower Goldplated Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Flower Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images









Wholesale Women's Highend Heart Shape Flower Goldplated Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Flower Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Flower Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























