
Wholesale Women's Highend Retro Elegant Bow Tie Starfish Stainless Steel Brooch Inlaid With Gold Accessories
Wholesale Women's Highend Retro Elegant Bow Tie Starfish Stainless Steel Brooch Inlaid With Gold Accessories
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Brooch,Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images








Wholesale Women's Highend Retro Elegant Bow Tie Starfish Stainless Steel Brooch Inlaid With Gold Accessories
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Brooch,Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Brooch,Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























