
Wholesale Women's Highend Stainless Steel Stamped Flower Earrings Jewelry
| Attribute 2 | Flower Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images




Wholesale Women's Highend Stainless Steel Stamped Flower Earrings Jewelry
| Attribute 2 | Flower Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 2 | Flower Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























