
Wholesale Women's Hollow Stainless Steel Geometric Flower Zircon Inlaid Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images






Wholesale Women's Hollow Stainless Steel Geometric Flower Zircon Inlaid Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |























