
Wholesale Women's Ins Style Animal Zodiac Heart Shape Star Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Pendant Necklace
Wholesale Women's Ins Style Animal Zodiac Heart Shape Star Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 31g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images







Wholesale Women's Ins Style Animal Zodiac Heart Shape Star Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 31g |























